EVENT 301 Girls 09 Yrs/Over 400m IM
10 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
10 Yrs Age Group - Time Trials
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Vasilisa SHAMPANOVA | 10 | Co Cambridge | | 6:54.85 | | | 244 | |
| 50m 47.06 | 100m 1:46.85 | 150m 2:41.11 | 200m 3:31.01 | 250m 4:26.51 | 300m 5:23.75 | 350m 6:11.48 | 400m 6:54.85 |
11 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Matilda RANSOME | 11 | Co Cambridge | | 5:29.96 | | | 486 | |
| 50m 34.92 | 100m 1:15.08 | 150m 1:58.94 | 200m 2:41.41 | 250m 3:28.65 | 300m 4:15.94 | 350m 4:53.80 | 400m 5:29.96 |
2. | Grace ROBERTS | 11 | Co Cambridge | | 6:09.91 | | | 345 | |
| 50m 40.21 | 100m 1:27.58 | 150m 2:15.22 | 200m 3:01.17 | 250m 3:53.05 | 300m 4:44.97 | 350m 5:28.15 | 400m 6:09.91 |
12 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Chloe DAYBELL | 12 | Grantham | | 5:41.89 | | | 437 | |
| 50m 37.01 | 100m 1:19.94 | 150m 2:04.65 | 200m 2:48.44 | 250m 3:35.53 | 300m 4:23.58 | 350m 5:03.44 | 400m 5:41.89 |
12 Yrs Age Group - Time Trials
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Macy DEXTER | 12 | Co Cambridge | | 5:36.28 | | | 459 | |
| 50m 36.81 | 100m 1:19.96 | 150m 2:03.70 | 200m 2:46.56 | 250m 3:32.69 | 300m 4:19.91 | 350m 4:59.37 | 400m 5:36.28 |
2. | Imola JOZSA | 12 | Hatfield | | 6:24.15 | | | 308 | |
| 50m 42.97 | 100m 1:33.51 | 150m 2:24.30 | 200m 3:14.64 | 250m 4:08.20 | 300m 5:03.00 | 350m 5:44.72 | 400m 6:24.15 |
13 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Marni SILLITOE | 13 | West Suffolk | | 5:35.91 | | | 460 | |
| 50m 34.55 | 100m 1:15.85 | 150m 1:59.68 | 200m 2:41.85 | 250m 3:30.03 | 300m 4:19.06 | 350m 4:58.48 | 400m 5:35.91 |
2. | Emily WILLIAMS | 13 | St Neot Swan | | 6:07.54 | | | 351 | |
| 50m 38.34 | 100m 1:24.03 | 150m 2:13.99 | 200m 3:03.15 | 250m 3:55.25 | 300m 4:48.50 | 350m 5:29.46 | 400m 6:07.54 |
| Evie PYLE | 13 | West Suffolk | | DNC | | | | |
14 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Gracie KAY | 14 | Co Cambridge | | 5:29.12 | | | 489 | |
| 50m 35.14 | 100m 1:18.56 | 150m 1:58.02 | 200m 2:37.98 | 250m 3:26.83 | 300m 4:15.23 | 350m 4:53.00 | 400m 5:29.12 |
14 Yrs Age Group - Time Trials
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Rhearna MASON | 14 | C Beds SS | | 5:33.13 | | | 472 | |
| 50m 35.46 | 100m 1:16.53 | 150m 1:58.05 | 200m 2:37.98 | 250m 3:29.32 | 300m 4:20.05 | 350m 4:57.23 | 400m 5:33.13 |
15 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Hannah O'CONNOR | 15 | West Suffolk | | 5:39.42 | | | 446 | |
| 50m 34.88 | 100m 1:16.74 | 150m 1:59.33 | 200m 2:41.42 | 250m 3:31.88 | 300m 4:23.31 | 350m 5:02.08 | 400m 5:39.42 |
16 Yrs/Over Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Peyton EWBANK | 17 | Norwich Swan | | 5:25.09 | | | 508 | |
| 50m 31.95 | 100m 1:09.91 | 150m 1:50.14 | 200m 2:29.15 | 250m 3:18.00 | 300m 4:08.19 | 350m 4:46.97 | 400m 5:25.09 |
2. | Millie SMALL | 16 | West Suffolk | | 5:31.12 | | | 481 | |
| 50m 33.89 | 100m 1:15.61 | 150m 1:59.16 | 200m 2:41.96 | 250m 3:29.39 | 300m 4:18.02 | 350m 4:55.31 | 400m 5:31.12 |
3. | Lauren GOODYER | 17 | Biggleswade | | 5:35.23 | | | 463 | |
| 50m 34.63 | 100m 1:16.91 | 150m 1:59.20 | 200m 2:40.88 | 250m 3:27.57 | 300m 4:16.39 | 350m 4:56.14 | 400m 5:35.23 |
16 Yrs/Over Age Group - Time Trials
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Kathryn LOVEYS | 30 | Co Cambridge | | 5:16.24 | | | 552 | |
| 50m 33.16 | 100m 1:12.88 | 150m 1:55.75 | 200m 2:37.39 | 250m 3:18.71 | 300m 4:01.02 | 350m 4:39.67 | 400m 5:16.24 |